What's happening?

Źródło filmu 0 Views Zgłoś błąd

  • Obejrzyj zwiastunyoutube.com

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?

Już teraz obejrzyj zwiastun i sprawdź listę źródeł gdzie dostępny jest cały film

Sami swoi Początek film online

Sami swoi Początek film online

Kto zaczął - Pawlak czy Kargul?Feb. 16, 2024PolandNot Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Opis filmu:

Sami swoi Początek film online to kolejna już część znanej w całym kraju serii filmów Sami swoi. Premiera pierwszej części tego kultowego zbioru filmów miał miejsce dawno temu. Na tyle dawno, że prawdopodobnie nie każdy z was miał okazję obejrzeć go w dniu jego pierwszego ukazania. Mowa o roku 1967. Reżyserem był wspaniały Sylwester Chęciński. W tamtej pierwotnej można by powiedzieć wersji w fabule zawarta była historia rozgrywająca się między dwiema wsiami. Los chciał że za równo po jednej jak i po drugiej stronie „płotu” panował odwieczny konflikt.

sami swoi poczatek caly film online

Coś więcej o aktorach w filmie Sami swoi początek vider

W roli jednego z głównych bohaterów miał okazję wcielić się Hańcza Władysław jako Kozłowski Maciej oraz Kowalski Wacław grający Wądołowskiego Ignacego. Fabuła historii toczy się wokół wszelakich prób zjednoczenia dwóch zwaśnionych rodzin. Celem było dokonanie co się da aby wszędobylski konflikt na niemalże każdym froncie został zażegnany. Jeśli mowa o tym czy i jak znana jest historia filmu to zdecydowanie odpowiedź jest jednoznaczna. Produkcja jest na naprawdę dobrym poziomie.

Sami swoi poczatek gdzie obejrzeć

Nie chodzi tylko o samą grę aktorską, ale również o ciekawą fabułę. Film online ma swój wyjątkowy klimat. Jest to na tyle rewelacyjna ekranizacja że zyskała miano jednej z najbardziej znanych rodzimych komedii, ale to nie wszystko. Z uwagi na niezwykle dosadne podejście scenarzysty uwzględniono ukazanie bardzo humorystycznego podejścia do spraw jakie mają miejsce na wsiach. Można by też powiedzieć że to historia, którą każdy powinien znaleźć i wiedzieć gdzie obejrzeć Sami swoi początek cda w 2024 roku.

Czy aby oglądać tę część trzeba widzieć pozostałe?

Nie jest to koniecznie, ale nie zaszkodzi spojrzeć co wcześniej się działo „na własnych oczach” u Pawlaka i Kargula – bo tak brzmią nazwiska głów rodzin. Z pewnością film trafi do większości o ile nie każdego. Tym razem obsada tych głównych ról będzie należeć do Karola Dziuby oraz Adama Bobika. Również kobiece postaci jakie spotkamy w filmie to np Katarzyna Krzanowska, Anna Dymna czy Paulina Gałązka.

Sami swoi początek vider

Wartym wspomnienia jest fakt iż fabuła bądź co bądź opiera się (a właściwie jest inspirowana) realnymi zdarzeniami w biegu historii. Ciekawym i urzeczywistniającym jest również to że w tym dziele sztuki panuje kilka pokoleń. Dzięki temu możemy sobie przypomnieć jak to było w czasach jak byliśmy mali i zostawaliśmy pod opieką babci czy dziadka. Daj sobie chwilę i wróć wspomnieniami do beztroskich, dziecięcych czasów. Jesteśmy pewni że twórcy i tym razem nas nie rozczarują. W każdym wypadku, prosimy o recencję lub opinię pod filmem w formie komentarza. Chcemy wiedzieć czy tylko nam ten tytuł wpadł w gust czy jednak większemu gronu.

Sami swoi Początek film online
Sami swoi Początek film online
Sami swoi Początek film online
Oryginalny tytuł Sami swoi. Początek

Reżyser

Obsada

Adam Bobik isKazimierz Pawlak
Kazimierz Pawlak
Karol Dziuba isWładysław Kargul
Władysław Kargul
Paulina Gałązka isNechajka Słobodzian
Nechajka Słobodzian
Weronika Humaj isMania Ziębicka
Mania Ziębicka
Katarzyna Krzanowska isMaryjka Pawlak
Maryjka Pawlak
Anna Dymna isPecynicha
Pecynicha
Janusz Chabior isWincenty Kargul
Wincenty Kargul
Udostępniono0

Podobne produkcje filmowe:

Kot w butach: Ostatnie życzenie
Miss Kraken. Ruby Gillman
Wonka
Rysiek superwróbel
Zwierzaki na resorach
Co w duszy gra cały film online po polsku
Super Mario Bros. Film
Trolle 3
Magiczna słonica
Sing 2 gdzie obejrzec caly film
Zabójcza gra cały film
Kung Fu Panda 4 cały film online

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published