What's happening?

Zaloguj się

Nowy użytkownik? Załóż konto

Błędny login lub hasło.
Nie masz konta?

Już teraz obejrzyj zwiastun i sprawdź listę źródeł gdzie dostępny jest cały film

Obecność 4 Cały Film (2024) * Online * Gdzie obejrzeć

Obecność 4 Cały Film (2024) * Online * Gdzie obejrzeć

USANot Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Opis filmu:

Stało się. W końcu powstała kolejna część znanej serii z gatunku Horror / Thriller. Mowa o przerażającym przedstawionym tu tytule Obecność 4 cały film lektor pl. Chociaż wcześniej już były 3 części tego hitu to każda z nich wywołała wielkie poruszenie w świecie kinematografii. Nie jest przesadą określenie że jest to już klayska gatunku. Film online prawie cały czas trzyma w napięciu. Jest to celowy zabieg mający skupić uwagę widza aby zwracał uwagę na szczegóły.

obecność 4 caly film online

Pierwotna wersja Obecność 4 online

Obecność (oryginalny tytuł z języka angielskiego to „The Conjuring”) to horror produkcji amerykańskiej. Powstał ponad już 10 lat temu bo w roku 2013. Napięciu, ciekawości oraz przerażenia może dodawać a z pewnością dodaje fakt, że oparty jest on na wydarzeniach, które miały miejsce w poza filmowym świecie. Nie są to więc historie czy fabuła wyssana z palca. Motywowana była prawdziwymi wydarzeniami. Zdarzenia te datuje się na lata 70 zeszłego już wieku. Dwie postacie odgrywają kluczową rolę w produkcji. Mowa tutaj o Lorraine Warren oraz jej mężu Edowi. Są to jedni z najbardziej znanymi badaczami paranormalnych zjawisk. Horror obecność 4 vider powstał z wykorzystaniem zapisków przedstawionych wyżej osobistości.

Fabuła w filmie

W trakcie trwania historii akcja zaczyna się właściwie od przedstawienia postaci a przede wszystkim rodzinie Perronów. W Rhode Island znajdują swoje może się wydawać spokojne i bezpieczne miejsce. Przeprowadzili się do posiadłości wśród wiejskich rejonów. Jednak nie wszystko tak piękne jak by się mogło wydawać. Z każdym dniem okazuje się że sama nieruchomość jest spowita przez nadnaturalne, siły nadprzyrodzone, które można określić również mianem złowrogich.

Rodzina Perronów jest wręcz terroryzowana i zadręczana przez przerażającego demona. Z minuty na minutę napięcie w trakcie trwania filmu rośnie w niewyobrażalnym tempie. Nie jest to zdecydowanie produkcja dla osób o słabych nerwach. Nadomiar tego sama atmosfera oraz nagromadzenie różnorakich i zapewne wysoko budżetowych efektów specjalnych nadaje klimat całej fabule. W kręgach zwłaszcza krytyków ocenia się że wskutek tego to właśnie to jest jedną z głównych przyczyn sukcesu jaki osiągnął film pt. obecność 4 cda już w pierwszych tygodniach od premiery. Pojawiło się wiele produkcji niekoniecznie pełnometrażowych tzw. spin-offy. Być może ukazane wątki zostaną odtworzone w kolejnym „strasznym filmie”? Jednak jeśli tak to byłoby to z pewnością wykonanie zdecydowanie bardziej humorystyczne.

obecnosc 4 vider lektor pl

Obecność 4 kiedy będzie na szczytach rankingów filmowych?

Niewątpliwie horror ten zyska bardzo dużą popularność nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych krajach. Jednak czy tutaj będzie nawiązanie do poprzedniej części? I tak i nie. Część trzecia historii miała miejsce w 2021 roku. Zdecyodwanym faktem jest że i tutaj spotkamy naszą parę badającą zdarzenia paranormalne. To nikogo nie powinno zdziwić. W tamtej części akcja skupia się na sytuacji w jakiej znalazł się Arne Johnson. Pod koniec XX wieku przed ławą przysięgłych oskarżony został o zabicie swojego szwagra. Nie dawał za wygraną i przez cały czas zatwardziale trwał w przekonaniu że wydarzyło się to na skutek opętania go przez diabła. Nikt nie chciał w to wierzyć, ponieważ jak się okazało to byłby taki pierwszy przypadek w USA. Rolą małżonków jest udowodnienie że tłumaczenie oskarżonego jest zasadne. Niestety im bardziej zagłębiają się w historię tym bliżej są poznania przerażających szczegółów.

Tutaj historia jest nieco inna, jednak aby nie psuć wam frajdy z filmu postanowiliśmy że nie będziemy wam spojlerować opisując bieg wydarzeń. Jeśli nie wiesz gdzie obejrzeć obecność 4 cały film to skorzystaj z wyszukiwarki filmów i seriali online. Serwis zapewnia wysoką jakość dostępnych produkcji. Oprócz filmów dostępna jest również duża baza seriali oraz anime. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Oryginalny tytuł The Conjuring: Last Rites

Reżyser

Obsada

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Taissa Farmiga isSister Irene
Sister Irene
Steve Coulter isFather Gordon
Father Gordon
Jonas Bloquet isMaurice Theriault
Maurice Theriault
Bonnie Aarons isThe Nun / Valak
The Nun / Valak
Udostępniono0

Podobne produkcje filmowe:

Pięć koszmarnych nocy Lektor PL
Unseen
Godzilla Minus One Online * Gdzie obejrzeć * Cały film
Urojenie Cały Film (2024) * Online * Gdzie obejrzeć
Puchatek: Krew i miód
Dwie minuty do piekła Lektor PL online
Piła X
Potwór we mnie
Zakonnica II

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published